CZ EN DE PL FR

Ubytování v okolí

Na všech přístupových trasách k Muzeu čs. opevnění – dělostřelecké tvrzi Bouda najdete možnosti občerstvení i ubytování. Některé můžeme díky vlastní zkušenosti nebo dobré spolupráci doporučit Vaší pozornosti. V obci Těchonín je to zejména Penzion Otmarka a také Cykloturistická základna Lesovna. V obci Mladkov se přímo na náměstí nachází Penzion u Bohouše a také chata TJ Sokol Polabiny Pardubice. V Lichkově pak lze doporučit Penzion Hubert a občerstvení a restauraci Na kovárně. Nejkratší přístup ke tvrzi Bouda je od parkoviště u Kramářovy chaty na Suchém vrchu, kde je nejen restaurace, bufet, rozhledna ale též ubytování s řadou dalších služeb.


Pokud budete hledat ubytování a možnosti občerstvení kolem Muzea opevnění – dělostřelecké tvrze Hůrka, najíte se v restauraci Dekl (kuřácká), nebo restauraci – pizzerii U Chorvata. Nadstandardní služby i stravování z domácích surovin poskytuje Penzion Chalupa u pramene, ležící jen několik set metrů od vstupního areálu do tvrze Hůrka. Příjemné prostředí na Vás čeká v Penzionu na Červeném Potoce, který leží nedaleko tvrze Hůrka. Ještě nikdy nás nezklamali v penzionu Na Čertovce. Ten najdete u silnice mezi městem Králíky a Červenou Vodou. Klidné prostředí přímo u hranice nabízí Penzion Heřmanice. Na okraji obce Dolní Morava najdete zbrusu nový penzion U dvou smrků.

Nejsou to však jen tyto možnosti. Podrobný přehled o možnostech ubytování a stravování, ale i další informace získáte zde.

:: Zpět ::
Optimalizováno pro: 800x600 | IE, Mozilla FireFox| XHTML 1.0 Transitional | CSS | Designed by: HADAPrint; PHP by tam!ko